خدمات سئو حرفه ای

سئو یک فرآیند استراتژیک است که به منظور بهبود رتبه و نمایش یک وب‌سایت در نتایج موتورهای جستجوی اینترنتی مانند گوگل، انجام می‌شود. 

مهم‌ترین خدمات سئو وب نامبروان شامل چیست؟

مشاوره سئو

مشاوره بسته به سایت و حوزه فعالیت می توانید شامل نکات مهم جهت رقع اشکالات باشد.

تدوین استراتژی سئو

استراتژی یکی از مهمترین مسائل سئو است که نیاز به تجریه بالای سئو دارد و در خدمات سئو ارائه می شود.

آنالیز سئو سایت

آنالیز وبسایت شامل آنالیز لینک ها و سئو تکنیکال است که به صورت گزارش تهیه می شود.

مزایای خدمات سئو

بازدیدکنندگان ارگانیک

سئو باعث افزایش بازدیدکنندگان ارگانیک می شود و در نتیجه باعث افزایش فروش محصولات و خدمات می شود.

برندسازی

سئو یاعث شناخت مخاطبین از برند شما می شود و در بلند مدت به برندسازی قوی منجر می شود.

افزایش اعتماد

سایتی که در نتایج بالای موتور جستجو باشد برای خرید مطمئن تر است و سئو این جایگاه را به شما می دهد.

خدمات تیم سئو توسط وب نامبروان

تیم وب نامبروان متشکل از افراد متخصص است که مراحل سئو را بر اساس استراتژی ماهانه شرکت که برای سایت آماده شده است انجام می دهند که در ادامه به بعضی از این موارد اشاره شده است:

 • تولید محتوای تخصصی
 • آنالیز و تعیین استراتژی
 • بک لینک و رپورتاژ
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • افزایش سرعت سایت
 • جلسات ماهانه و گزارش دهی

سوالات متداول

خدمات سئو سایت چیست؟

خدمات سئو سایت به مجموعه ای از فعالبت برای برای بهینه سازی سایت انجام می شود این فعالیت باعث افزایش رتبه صفحات و سایت می شود.

هزینه و مدت زمان خدمات به چه صورت است؟

هزینه ها به صورت ماهانه اول هر ماه دریافت می شود و پلن ماهانه تنظیم می شود و در صورت تمایل دو طرف هر ماه تمدید می شود، مدت زمان خدمات سئو سایت به موارد زیادی بستگی دارد مخصوصا سختی کلمه کلیدی(میزان رقابت و سختی یک کلمه در سئو) و تاریخچه سایت اهمیت دارد ولی به طور میانگین 6 تا 9 ماه زمان لازم است تا تغییرات چشم گیری در سئو صورت گیرد.

مدت زمان گزارشات خدمات سئو به چه صورت است؟

گزارشات سئو آخر هر ماه برای کارفرما ارسال می شود و در جلسه ماهانه توضیحات گزارش داده می شود. گرارشات خدمات سئو سایت شامل رتبه های سایت، مقدار افزایش کلیک و تولیدات محتوا و دیگر فعالیت های ماهانه است.

خدمات سئو چیست؟              

خدمات سئو شامل مجموعه ای فعالیت ها است که یک سایت را برای موتور جستجو بهینه می کند و باعث بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو می شود و در نتیجه باعث افزایش ورودی به سایت، بهبود اعتماد سازی به برند و رشد کسب و کار دیجیتال می شود.

وب نامبروان ارائه دهنده خدمات سئو به صورت حرفه ای است که خدمت سئو را با استراتژی مشخص انجام می دهد.

یک از بهترین راه های تعامل و ارتباط با مشتری، سئو است سئو باعث می شود مشتری ها شما را از گوگل بیایند و با کسب و کار شما آشنا شوند.

سئو مثل هر ابزار یا خدمتی نیاز به دانش دارد خدمات سئو باید بر پایه اصول و دانش کافی باشد معمولا کاربران برای خرید یا آشنایی با خدمات از طریق موتور جستجو اقدام می کنند قرار گرفتن در لینک های بالای جستجو شانس شما را برای فروش یا معرفی کسب و کار افزایش می دهد.

خدمات سئو شامل موارد زیر می شود:

 • مشاوره سئو سایت
 • استراتژی محتوایی سئو
 • استراتژی سئو
 • بررسی سئو سایت

هدف سئو بهینه سازی سایت و افزایش ترافیک از طریق موتور جستجو است که در بلند مدت باعث برندینگ می شود.

برای دریافت خدمات سئو نیاز است تا اهداف خود از سئو را مشخص کنید به طور مثال میزان فروش، رتیه های مدنظر یکی از مهمترین مزیت های سئو نسبت به دیگر راه های فروش دیجیتال بلند مدت وگسترده بودن آن است.

سئو نیازمند یک برنامه بلند مدت و اجرای اصولی است که این کار توسط کارشناس های سئو انجام می شود.

مراحل و بخش های سئو در خدمات وبنامبروان

سئو تکنیکال (SEO technical)

یکی از موارد با اهمیت در سئو، سئو تکنیکال است به محموع فعالیت فنی که به بهبود سایت منتهی می شود سئو تکنیکال می گویند سئو تکنیکال باعث کمک به ایندکس و کراول سایت توسط موتور جستجو می شود (اگر به مفاهیم کراول و ایندکس آشنا نیستید می توانید آموزش سئو را مطالعه کنید).

سئو داخلی (On Page Seo)

سئو داخلی به مجموع فعالیتی که کارشناسان سئو بر روی صفحات داخلی سایت انجام می دهند سئو داخلی می گویند سئو داخلی بسیار مهم و پایه و اساس سئو است.

کارشناس سئو با استراتژی مناسب سئو داخلی سایت را معماری می کند سئو داخلی از مهمترین مراحل خدمات سئو است محتوا، عکس، تایتل و خیلی موارد شامل سئو داخلی می شود .

سئو خارجی (Seo Off Page)

سئو خارجی به اقداماتی که درخارج سایت انجام می شود تا یک سایت سئو شود سئو خارجی به طور معمول به لینک های خارجی به سایت هدف گفته می شود.

لینک خارجی در سایت های دیگر به طور مثال در سایت های خبری که به رپورتاژ آگهی شناخته می شود یک سئو خارجی است.

سئو خارجی وابسته به آپدیت های موتور جستجو ها تاثیر متفاوتی روی سئو سایت دارد.

مراحل انجام خدمات سئو توسط وب نامبروان

هر پروژه ی سئویی نیاز به تحلیل و استراتژی دارد کارشناس سئو با توجه به دانش و تجربه خود مراحل انجام یک پروژه را تعیین می کند.

پیش نیاز هر نتیجه تحلیل رقبا، کلمات کلیدی، تولید محتوای با کیفیت و چندین عامل تعیین کننده دیگر است اما مراحل که دریافت کننده خدمات سئو تخصصی وب نامیروان در جریان قرار میگیرد مراحل کلی خدمات سئو است که در ادامه توضیح می دهیم.

مشاوره سئو سایت

ابتدای ورود به سئو نیاز به یک مشاوره و ترسیم نقشه راه برای یک کسب و کار است که وب نامبروان این خدمت را به متقضایان ارائه می دهد.

مشاوره سئو نیز میتواند برای برای کسب و کار هایی که کارشناس سئو دارند نیز مفید باشد.

قیمت خدمات تخصصی سئو وب نامبروان چگونه محاسبه می شود؟

تعرفه خدمات سئو بستگی به سختی کلمات متفاوت است به تعرفه به مدت زمان سئو سایت، تعداد کلمات می تواند هزینه خدمات سئو بالا رود، وب نامبروان به توجه به تجربه و دانش فنی بالا هزینه خدمات سئو را تا حد ممکن کاهش داده و بر رضایت مندی مشتری تمرکز دارد.

یکی دیگر از مسائل مهم در قیمت خدمات سئو بودجه کارفرما و جایگاه مد نظر کارفرما است.

مراحل انجام خدمت سئو توسط وب نامبروان چگونه است؟

تحقیق کلمات کلیدی

اساس موتورهای جستجو کلمات است خدمات حرفه ای سئو نیاز به کلمات برای انتخاب استراتژی سایت دارد تحقیق کلمات کلیدی به کارشناس سئو این امکان را می دهد ال بهترین و سودآور ترین کلمات را بیایند و استراتژی خود را بر اساس آن کلمات انتخاب کنند.

بررسی سایت

بررسی سایت نیاز به تجربه بالایی دارد زیرا بررسی از نظر هر کارشناس سئو میتواند متفاوت باشد دانش سئو بر ارائه خدمات تاثیر گذار است بررسی سایت از لحاظ محتوایی، لینک های داخلی و خارجی و تکنیکال از مهمترین موارد بررسی سایت است.

خدمات تخصصی سئو شامل بررسی سایت پیشنهاد استراتژی مفید است که مبنای انجام پروژه است.

بررسی رقبا

برای ارائه یک استراتژی کارآمد نیاز است تا تمام جنبه های سئو بررسی شود بررسی رقبا هم یکی از مسائل ضروری جهت انتخاب بهترین استراتژی جهت خدمات سئو است.

بهینه سازی و شروع سئو

شروع سئو با انجام استراتژی انجام می شود با کلماتی که تحقیق کلمات کلیدی به دست آمده محتوای اصولی تولید می شود کارشناسان تولید محتوا وب نانبروان جز بهترین محتوا نویسان هستند.

خدمات سئو در این مرحله به پایان نمی رسد و در حین عملیات سئو استراتژی و تحلیل رقبا و تحقیق کلمات کلیدی به روز می شود.

گزارش پیشرفت خدمت سئو

تیم وب نامبروان گزارش های ماهانه دقیقی به کارفرما گزارش می دهد تا هم کارفرما از پپیشرفت های پروژه در جریان باشد و پروژه در مسیر درستی قرار بگیرد.

گزارش شامل مواردی است که درطی خدمات سئو انجام شده است مثل محتوا، رپورتاژ و پیشرفت رتبه سایت نیر شامل گزارش می شود.

مهمترین فاکتورهای سئو

سئو دارای فاکتورهای بسیاری است و شاید بتوان گفت بیش از200 فاکتور در سئو وجود دارد اما 3 فاکتور اصلی سئو که تعداد زیادی از فاکتور های سئو را پوشش می دهند شامل تجربه کاربر، لینک ها و محتوا است.

تجربه کاربر از صفحات و مناسب بودن صفحه بر سئو متاثر است هدف موتور جستجو یافتن بهترین نتیجه برای کاربر است پس طبیعی است که تجربه کاربر مهم باشد.

لینک ها شامل لینک سازی داخلی و خارجی است که از صفحات به هم مرتبط می شوند در لینک سازی ارتباط معنایی صفحات تاثیر بالایی دارد.

محتوای مناسب علاوه بر اینکه خود بسیار مهم است باعث بهبود تجربه کاربر از سایت می شود.

آپدیت استراتژی

استراتژی سئو در مسیر خدمات سئو نیاز به آپدیت دارد به دلایل آپدیت الگوریتم موتور جستجو (گوگل)، تغییر مسیر سئو، گسترش فعالیت و.. نیاز به آپدیت استراتژی است.

انواع روش های سئو سایت

سئو مانند هر خدمات دیگری انواع مختلفی دارد در ادامه به انواع روش های سئو و خدمات سئو و همچنین تفاوت این روش ها خواهیم پرداخت:

خدمات سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید مجموعه ای از فعالیت ها جهت سئو سایت است که بر طبق قوانین موتورهای حستجو (گوگل) می باشد موتورهای جستجو بر رعایت قوانین و عدم فریب الگوریتم های خود توسط کارشناسان سئو تاکید دارند و سئو کلاه سفید این مسائل را رعایت میکند.

موارد مهم سئو کلاه سفید:

 • تولید محتوای منحصر به فرد
 • دریافت لینک بدون دخالت و به صورت لینک به منیع
 • آپدیت محتوایی که نیاز به روزرسانی دارد
 • محتوا برای کاربر

خدمات سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه به مجموعه ای از فعالیت های سئو است که بر خلاف قوانین موتورهای حستجو (گوگل) است و اگر این فعالیت ها شناسایی شوند سایت جریمه خواهد شد و از نتایج کنار گذاشته می شود.

موارد مهم سئو کلاه سیاه:

 • خرید یا ساخت لینک برای سایت
 • استفاده زیاد از انکر تکست کلمه کلیدی
 • ریدایرکت صفحات برای انتقال قدرت صفحه
 • پنهان سازی محتوا
 • پنهان سازی لینک
 • استفاده از محتوا کپی یا بازنویسی

خدمات سئو کلاه خاکستری

سئو خاکستری به معنی سئو به روش سئو سیاه است اما با رعایت نکات خیلی خاص نه تنها از جریمه سایت جلوگیری می شود بلکه باعث رشد سایت می شود.

موارد مهم سئو خاکستری

 • استفاده از لینک های خارجی اسناندارد مثل رپورتاژ
 • انتخاب کلمه مناسب برای انکر تکست

خدمات سئو محتوا

محتوا جزو اصلی ترین موضوعات سئو است و خدماتی که وبنامیروان ارائه می دهد شامل خدمات سئو محتوایی نیز می شود:

کلمات کلیدی و محتوا

کلمات کلیدی منظور کلماتی است که روی سئو آن ها کار می شود تا در موتور های جستجو رتبه بگیرند، محتوا هر صفحه دارای کلمات کلیدی و کلمات مشابه کلمه کلیدی است بحث انواع کلمات کلیدی بسیار وسیع است خدمات حرفه ای وب نامیروان سئو محتوا و کلمات کلیدی پوشش می دهد.

تصاویر در محتوا

تصویر در چند سال اخیر عضو مهمی از سئو شده و برای موتور جستجو بسیار مهم است که تصویر از سایت دیگری کپی نشده باشد وب نامیروان در زمینه ارائه تصاویر محتوا هم فعالیت دارد.

استراتژی محتوا

برای هر کاری استراتژی مفید است اما به علت زمانبر بودن تهیه استراتژی باید بسنجیم که ارزش زمانمان را دارد، از نظر ما ارزش دارد وب نامیروان استراتژی محتوایی ارائه می دهد و تخصص خاصی هم در این زمینه دارد.

همکاری خدمات سئو و هزینه خدمات 

خدمات سئو سایت به صورت های متفاوتی ارائه می شود به صورت کلمات کلیدی و به صورت ماهانه، وب نامبروان خدمات خود را به صورت ترکیبی از این موارد ارائه می دهد که هم شامل کلمات کلیدی است و این خدمات به صورت ماهانه تمدید می شود. برای پرسش در مورد هزینه خدمات سئو سایت می توانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

 

1 دیدگاه در “خدمات سئو

 1. امیرپارسا گفت:

  خدمات سئو توسط شما به صورت ماهانه هستش ؟ یعنی هر ماه کار روی سایت انجام میشه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *